Екотель – економ-готель у Львові

 • Номери Стандарт

  Номери класу Стандарт містять індивідуальні вигоди (ванну кімнату з душем та туалетом) у кожному номері. До уваги клієнтів пропонуються 2-місний Стандарт, 3-місний Стандарт, 4-5-6-місний Стандарт, 2-кімнатний 5-місний Стандарт.

   

  2-місний Стандарт (Twin/Double) – номер із двома окремими або ж одним двоспальним ліжком, шафою для одягу, столом та двома стільцями. У номері є власна ванна кімната із душ-кабіною, санвузлом, умивальником та дзеркалом.

   

  Фотографії номеру 2-місний Стандарт

   

  3-місний Стандарт – номер, у якому знаходиться три окремі ліжка шафа для одягу, стіл та два стільці. У номері власна ванна кімната, у якій є душ, туалет, вмивальник та дзеркало.

   

  4-5-6-місний Стандарт – номер, який містить чотири, п’ять або шість окремих ліжок, шафу для одягу, стіл та два стільці. У номері власна ванна кімната, у якій є душ, туалет, вмивальник та дзеркало.

   

  Фотографії номеру 4-5-6-місний Стандарт

   

  5-місний 2-кімнатний Стандарт – номер, що складається із двох кімнат. У першій із них знаходиться три окремі ліжка шафа для одягу, стіл та два стільці. У другій кімнаті 2 ліжка, шафа для одягу, стіл та два стільці. У номері власна ванна кімната, у якій є душ, туалет, вмивальник та дзеркало.

   

  Фотографії номеру 2-кімнатний 5-місний Стандарт

   

  Ціни на проживання в економ-готелі Екотель

  Номери класу Економ