PUBLIKACJA

До безпечного Львова переїздять всі, навіть футбол

До безпечного Львова переїздять всі, навіть футбол

15.08.2014

Оазою затишку, спокою та безпеки для українців, чия країна переживає складну ситуацію, став Львів. Сюди з’їжджаються тисячі туристів з Заходу аби помилуватись архітектурою давнього міста та однокраяни зі Сходу аби хоч на трохи відволіктися… Про це свідчить заселеність готелів середнього класу у місті, яка за словами керівника адміністрації міського голови Андрія Москаленка, навіть перевищує минулорічний показник.

Як зазначає керівництво міста, до Львова «перекочувала» більшість конференцій, тут відбуваються масштабні заходи. Тимчасово до Львова переїхав і футбол.

Так на «Арені Львів» заплановано було близько 15 поєдинків, зокрема 12 матчів «Шахтаря», 2 – збірної. Зокрема, 9 серпня о 19:00 відбудеться матч між футбольними клубами «Шахтар» (Донецьк) та «Металіст» (Харків).

Тож приїхати до Львова тепер у вас є щонайменше три причини. По-перше, звісно сам матч. По-друге, усі гравці, тренери неодмінно гулятимуть вулицями міста, тож є шанс зустріти когось із знаменитостей за сусіднім столиком за кавою. Ну і третя причина – у Львові просто добре, сюди просто треба приїжджати.

p.s. Оскільки готелі міста завантажені, а із приїздом футбольних команд та фанів місць для комфортного нічлігу стане ще менше, радимо заздалегідь подбати про дах над головою, а відтак забронювати номер, наприклад, у нас, у Екотелі. До речі, завжди за доступною ціною.