Економ Готель Екотель (Ekotel Hotel Lviv)

Економ Готель Екотель (Ekotel Hotel Lviv) — це доступне за ціною проживання у Львові від Економ класу до Півлюкс класу. До послуг гостей — просторе кухонне приміщення, обладнане необхідною технікою, посудом та зручними кухонними меблями. Кава і чай — безкоштовні для наших гостей.

РЕЦЕПЦІЯ ГОТЕЛЮ
Mobile icon
ДЛЯ КЛІЄНТА
List icon

Номери і ціни економ готелю

У нашому економ готелі (Ekotel Hotel Lviv) ми пропонуємо до ваших послуг чисті та комфортабельні номери із цікавим дизайном, зручні меблі та атмосферу домашнього затишку. Комфортне проживання в економ готелі Екотель (ecotel hotel lviv) у поєднанні із дружнім та професійним персоналом буде гарантією Вашої вдалої поїздки до Львова.

Загальний номерний фонд економ готелю Екотель (Ecotel Hotel Lviv) – до 94 ліжкомісць. Відтак у наших стінах ми радо вітатимемо організовані групи – туристичні, спортивні тощо. Також ми запропонуємо вам безкоштовно місце для авто чи автобуса на просторому паркінгу поруч з готелем, а цілодобова охорона запевнить безпеку вашому транспорту.

 
 

Послуги у готелі Екотель

Готель Екотель пропонує ряд безкоштовних послуг, які вже включені в оплату за проживання у готелі: заміна білизни, інтернет wi-fi, кава і чай, замовлення таксі, паркування, камери схову, стаціонарні дзвінки, туристична інформація.

Платні послуги готелю: трансфер, конференц-сервіс, більярд, організація харчування та екскурсій по Львову та України, сейф, паркування кемперів.

Додатковою перевагою нашого економ готелю Екотель у Львові є можливість придбати сувеніри у міні-крамничці, яка знаходиться безпосередньо на терені готелю. Для гостей існує можливість закупівлі продуктових та промислових товарів першої необхідності.

 
 

Конференц-сервіс у готелі

Це зал на 50 осіб для проведення ділових зустрічей, тренінгів та вебінарів. Зал облаштований усім необхідним для ділових зустрічей. Отже, замовляйте наш конференц-сервіс і ваші ділові зустрічі будуть професійними та успішними!

 
 

Умови поселення та оплати за проживання в готелі Екотель

Поселення в готель згідно стандартних правил з 13 годині. Виселення - о 12 годині. Раннє поселення – за умови вільних місць та додаткової оплати в безготівковій формі або ж по перерахунку.

 
 

Локалізація готелю у Львові

Наш економ готель розташований неподалік центру Львова , усього 15 хвилин ходьби від старої частини міста – пл. Ринок та Оперного театру, а заразом – на перетині магістральних шляхів, що ведуть до залізничного чи автобусного вокзалу або ж львівського летовища. Зручна локалізація готелю дозволить Вам дістатися у будь-яку точку Львова у максимально стислий час.

 
 

Фото економ готель у Львові

Готель Економ – Екотель (ecotel hotel lviv) - один із економ готелів нового покоління, відтак ми врахували при його будівництві основні світові тенденції щодо збереження навколишнього середовища. Обравши наш економ готель, Ви можете почуватися впевнено, – Ваше перебування у місті Лева не лише сповнене комфорту, домашнього затишку та економне, а й сприяє збереженню довкілля.

 
 
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Photo icon
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НА МАПІ
Location icon