ПУБЛІКАЦІЯ

Booking.com відзначив роботу «Екотелю» у 2014

Booking.com відзначив роботу «Екотелю» у 2014

05.05.2015

І знову нагорода! Днями ми отримали свіжу порцію вдячності і нову відзнаку за щоденну працю, і співпрацю – нашу і вашу з Booking.com. – найбільшим сайтом готельних резервацій. «Вітаємо вас! Ми раді вручити вам цю нагороду за хороші відгуки від гостей Booking.com за 2014 рік!

Від імені усієї команди Booking.com та наших спільних гостей, ми вітаємо вас з цим титулом – символом нашої подяки за те, що ви забезпечували наших гостей достойним помешканням. Як один із наших найцінніших партнерів, ви отримуєте цю нагороду за вашу відданість і турботу, за зустріч гостей та перевищення їхніх очікувань.

Досягнувши загальної оцінки від гостей 8 або вище, на основі мінімум 10 відгуків, продемонстрували неабияку відданість у забезпеченні гостей відмінним проживанням. Наша місія – допомагати гостям знайти достойні помешкання у найцікавіших місцях світу. Дякуємо, вам за те, що ви є частиною нашого успіху і за те, що ви відіграєте ключову роль у втіленні нашої місії.

Ми сподіваємось продовжувати створювати нові чудові спогади для наших гостей разом з вами у майбутньому!» - йшлося у супровідному листі від імені виконавчого директора Booking.com Даррена Х’юстона.

Дякуємо усім, хто зробив вибір на нашу користь, а відтак залишив схвальний відгук. І незмінно намовляємо повертатись – у Львові ще стільки не звіданого ;)