ПУБЛІКАЦІЯ

«Екотель» – частинка конференц-потужності Львова

«Екотель» – частинка конференц-потужності Львова

25.05.2015

На початку вересня цього року у Львові відбудеться Конгрес культури Східного партнерства – міжнародний інтелектуально-мистецький форум, який збере понад 500 учасників з різних країн за обговоренням важливих і складних тем. А наразі у рамах підготовки у Львові майже щовихідних відбуваються різноманітні нішові конференції та дискусійні панелі. Так, гостями львівського простору ділових комунікацій стають не лише мешканці міста й гості з цілої України та закордону, зокрема, Польщі та Німеччини.

Експерти впевнені, Львів – чудовий новий напрямок на мапі Східної Європи для проведення ділових зустрічей із партнерами, а також конференцій, форумів чи масштабних конгресів. З цього приводу також наприкінці квітня у Львові відбувся дводенний ознайомчий тур конференц-потужностями Львова для одинадцяти професійних організаторів подій із Києва, Австралії, Азербайджану, Німеччини, Туреччини та Польщі, метою якого було ознайомлення професійних організаторів бізнес-подій із потенціалом міста для проведення міжнародних та національних конференцій, форумів, з’їздів, спеціалізованих виставок, обмін контактами з львівськими постачальниками послуг, а також розгляж цікавих ідеї для проведення корпоративних заходів у Львові. Мовою статистики, Львів налічує 21 конференц-зал різної величини, який одночасно може розмістити 9 800 осіб.

Однією із таких локацій є конференц-зал, що розташований на території готелю «Екотель», місткістю до 50 осіб. Це ідеальний простір ділових комунікацій, комфортне місце для проведення корпоративних воркшопів, нарад, презентацій чи дискусій. Для зручності, учасники заходу можуть оселитися у комфортабельних номерах «Екотелю», а персонал готелю радо допоможе з організацією кавоперерви, обіду чи фуршету...

Пізнавайте з нами конференц-потужності Львова!