ПУБЛІКАЦІЯ

«Екотель» – вибір року мандрівника, або TripAdvisor рекомендує

«Екотель» – вибір року мандрівника, або TripAdvisor рекомендує

01.04.2015

2015 рік для «Екотелю» почався з приємних несподіванок. Одна з них – у січні ми отримали звістку про те, що вибороли перемогу у номінації «Вибір року мандрівників» за версією найбільшої у світі туристичної спільноти TripAdvisor. А днями ми, поштою, отримали й саму нагороду, яка тепер прикрашає нашу рецепцію.

Дякуємо усім, хто нас відвідав і не полінувався написати свої враження від мандрівки. Не сумнівайтеся: кожен ваш відгук, хороший чи не завжди, – великий стимул для нас ставати кращими. Чекаємо вас цілодобово за тією ж адресою: Львів, вул. Сахарова, 42, 6 поверх – готель високого комфорту та низьких цін “Екотель”.

Нагадаємо, що TripAdvisor – це відкрита спільнота для мандрівників, де можна отримати інформацію, пораду, і дізнатися думку мільйонів туристів, про місце, яке ви плануєте відвідати, а отже – запланувати ідеальну поїздку. Нині Tripadvisor керує сайтами понад 20 туристичних брендів, які відвідують більш ніж 75 мільйонів унікальних користувачів щомісяця. Серед найбільш популярних туристичних медіабрендів, що входять до складу Tripadvisor, можна виділити www.jetsetter.com,www.bookingbuddy.com, www.flipkey.com, www.smartertravel.com тощо. В середньому, за хвилину на сторінках TripAdvisor з'являється близько 80 публікацій.

Тож у вас буде достатньо інформації зробити правильне рішення щодо авіаперельоту, місця ночівлі, ресторану для обіду, клубу для розваг, незалежно від того, куди ви прямуєте. Одне слово, TripAdvisor рекомендує Екотель, а Екотель рекомендує TripAdvisor, адже це ресурс, що дарує реальну альтернативу спілкування з туристичними агентами, – з допомогою Tripadvisor можна планувати свою подорож самостійно, суттєво заощадивши у грошах і часі.