ПУБЛІКАЦІЯ

Католицьке Різдво у Львові!

Католицьке Різдво у Львові!

22.11.2015

25 грудня Європа святкує Різдво. Тож доки по західний бік кордону співають колядок, їдять кутю з пампухами та частуються рештою з 12 традиційних страв, Львів розкошується передноворічною метушнею та вулицями, які ненадовго забувають про натовпи туристів... Словом, католицьке Різдво у Львові – чудова нагода та ідеальний час для знайомства з містом, релаксу наприкінці року та підготовки до року прийдешнього... Можливо прогулянки зі снігом вулицями, що повняться легендами та холодом – випробування не для слабодухих, та все ж є у цьому своя краса і насолода.

Львів одне з тих міст, де романтика і магія ходять пліч-о-пліч, тож трапитися може що завгодно. Зрештою, завжди можна сховатися в теплому театрі або галереї, а їх у Львові безліч, випити глінтвейну на Ринку чи посмакувати галицькою кухнею в одній із сотень місцевих концептуальних кнайп, чи просто покататися на ковзанах в самому центрі міста... Львів не дасть вам нудьгувати у себе в гостях і вже готує цікаву програму заходів на святковий період з середини грудня починаючи. Але наразі зберігаймо інтригу...

Одним словом, до Львова їхати варто у свята чи будні, бо в таких містах і місцях кожен з нас забуває про щоденні стреси. Треба лише спакувати валізу і сісти у потяг, літак чи автобус (замовити квитки на будь-який транспорт можна безпосередньо на нашому сайті, до речі) . Готель Екотель своєю чергою обіцяє докласти усіх зусиль аби забезпечити вам спокій і домашній затишок. А якби однак хтось мав бажання таки взятися до готування куті та ліплення вареників, то наша, облаштована усім необхідним, кухня завжди до послуг наших гостей.

У будь-якому разі готель Екотель прагне розділити з вами радість свят і сердечно запрошує на спільне проведення святкового часу під нашим дахом.

До зустрічі у Львові!