ПУБЛІКАЦІЯ

Нам три роки!

Нам три роки!

01.06.2015

Впродовж цих років Готель низьких цін і максимального комфорту “Екотель” ми росли і розвивались, тож сьогодні можемо прийняти водночас уже 120 осіб, а також запропонувати послуги конференц-залу у просторі ділових комунікацій, зіграти партію в більярд або ж просто попити кави на нашій креативній кухні. А ще у нас не так давно з’явилась невеличка поличка бібліотека і буккросингу, з якої радо користають гості.

Від самого початку зупинятись у нас полюбили талановиті і знамениті люди. Тож наша колекція автографів невпинно зростає. Це також один з наслідків партнерської постійної співпрапаці з МО „Дзига” у рамах фестивалів „Jazzbez”, „Флюгери Львова” та ін. Наші коридори часто наповнюються галасом, адже нас часто відвідують діти, і це прекрасно! Не кажучи вже про те, скільки спортсменів, малих і великих, зупиняється у нас на час змагань…

Завдяки відгукам, які ви залишали про нас на сайтах TripAdvisor та Booking цей рік ми починаємо тримаючи у руках перемогу у номінації «Вибір року мандрівників» та сертифікат якості за надавані послуги. Дякуємо усім, хто відвідав нас, дякуємо, що довіряєте нам. Кожен ваш відгук – це стимул для нас ставати кращими. Отже чекаємо вас знову і знову за незмінною адресою: Львів, вул. Сахарова, 42, 6 поверх – готель високого комфорту та низьких цін “Екотель”.

А тим часом, святкуємо…

З днем народження, Екотель!