ПУБЛІКАЦІЯ

Весняна формула Львова: 1=2

Весняна формула Львова: 1=2

18.02.2015

Зима у Львові починається з джазу, а весна приносить «Вдвічі більше Львова». За доброю традицією, цей рік не стане винятком, а отже 20-22 лютого у Львові знову діятиме принцип «1=2».

Промоційна акція, яку організовує управління туризму ЛМР спільно з туристичним бізнесом Львова, подарує гостям міста можливість отримати вдвічі більше насолоди від перебування у Львові, не обтяжуючи гаманець. Учасниками проекту є готелі, хостели, заклади харчування та туристичні фірми, список яких поповнюється з дня у день. Суть акційної пропозиції полягає у додаткових безкоштовних можливостях для клієнта. Наприклад, бронюючи одну добу у готелі, другу – отримаєте у подарунок. Замовивши одну екскурсію містом – наступну отримуєте «gratis»! Якщо забажаєте скористатися пропозицією у ресторанах-учасниках, то при замовленні, наприклад кави, – безкоштовно отримаєте штрудель, або ж іще якусь смачну пропозицію від закладу. Одне слово, два щастя за ціною одного. Тільки у Львові цієї весни!

Наразі серед учасників, які підтримали акцію, є готелі найрізнішого класу: «Атлас Делюкс», «Citadel Inn Hotel & Resort», «Kavalier Boutique Hotel», «Євроготель», «Жорж «, «Deluxe hotel Kupava», «Hotel «LeoCity Chornovola», готель-ресторан «Соната», парк-готель «Древній Град» і, звичайно ж, економ-готель «Екотель». А також з десяток хостелів, найпопулярнішими серед яких є Містер хостел, Арт хостел, Coffee Home hostel, Soviet Home hostel, Old Ukrainian Home hostel.

Замовити подорож, екскурсію та отримати приємний бонус можна у таких туристичних компаній-учасниць: «L-travel», «Тур де Львів», «Кумпель-Тур», «Чудо Тур», «ВСЕСВІТ». Попити кави з безкоштовними пундиками запрошують ресторан «Ратуша» та кав’ярня «Штука».

Цьогоріч до акції долучились із пропозиціями бонусів для відвідувачів музеї Львова. Які саме і що вони пропонують, а також детальнішу інформацію про учасників акції шукайте на http://lviv.travel/