ПУБЛІКАЦІЯ

Виганяємо зиму, караємо оселедець… Христос Воскрес!

Виганяємо зиму, караємо оселедець… Христос Воскрес!

15.08.2014

Львівська погода знову обіцяє капризувати на Паску. Але нам це тільки на руку, бо як каже народне повір’я, коли на Великдень дощ або хмарно, буде врожай добрий. Головне не проспати. Бо люди кажуть, як господар на Великдень спить, то ляже пшениця, а як господиня — льон. Тож не спіть! Свято наближається!

Але перед тим, як святкувати і до столу сідати, треба прибрати і про весну подбати. За традицією, генеральне передвеликоднє прибирання є символом виганяння з квартири зими, а також усіляких хвороб і різноманітного зла.

І доки ви не спите, а малюєте писанки, крашанки, натираєте хрін на бурачки, вудите ковбаски і печете паски, прибираєте в хаті і прибиваєте оселедець до дерева (за традицією оселедець прибивали до дерева в останній день посту за кару, що витісняв усі ці дні з раціону м’ясо) ми, команда економ-готелю “Екотель” прагнемо сердечно привітати Вас з прийдешнім світлим і радісним святом Великодня.

Нехай цей святковий час буде сповнений віри, надії, любові і тепла домашнього затишку, а зустрічі у колі найрідніших тривають у приємному, весняному настрої.

Бажаємо аби у Великодень, і не лише, до столу з Вами сідали радість спокій, благополуччя, мир та надія. Духмяної паски, смачної ковбаски, міцного, цілющого хріну, кольорових писанок, веселого обливаного понеділка і усіляких благ. Христос Воскрес!