Location

Готель Екотель

це чисті та комфортабельні номери із цікавим дизайном

вдале місцерозташування

Однією із переваг економ-готелю «Екотель» є вдале місцерозташування, завдяки якому Ви швидко зможете потрапити у будь-яку точку міста Львова. Поряд із економ-готелем «Екотель» розвинута інфраструктура — кафе, ресторани, піцерії, продуктові магазини, магазини одягу та взуття, перукарні тощо.

GPS-навігація

49.829182,24.01275

Main directions from the hotel
Location icon
BUS STATION
Location icon

Поряд із автовокзалом знаходиться кінцева зупинка для тролейбусів та автобусів. Сядьте на тролейбус №5 або автобус №3А, їдьте до зупинки «Податкова». Пересядьте на автобус №42, їдьте до зупинки «вул. Горбачевського». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежний бік вулиці, зверніть праворуч та прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 5 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Наш готель знаходиться на 6 поверсі.

Поряд із автовокзалом знаходиться кінцева зупинка автобусів №40 або 116, їдьте до зупинки «вул. Стрийська». Пересядьте на автобус №41, їдьте до зупинки «вул. Горбачевського». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежну сторону вулиці, зверніть праворуч та прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 5 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Наш готель знаходиться на 6 поверсі.

Поряд із автовокзалом знаходиться кінцева зупинка тролейбусу № 3. Їдьте ним до зупинки «вул. Кн. Ольги». Перейдіть до трамвайної зупинки «вул. Бойчука» , де зупиняються маршрути №3 або №5, їдьте до зупинки «вул. Горбачевського». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежну сторону вулиці Ак. А. Сахарова, зверніть праворуч та прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 5 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Наш готель знаходиться на 6 поверсі.

AIRPORT
Location icon

Поряд із летовищем знаходиться кінцева зупинка автобусу №48, яким ви доїдете до зупинки «вул. Горбачевського». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежну сторону вулиці Ак. А. Сахарова, зверніть праворуч та прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 5 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Ми знаходимось на 6 поверсі будівлі.

RAILWAY STATION
Location icon

Поряд із вокзалом знаходиться кінцева зупинка трамвайного сполучення. Сядьте на трамвай №9, їдьте до зупинки «Вулиця Франка» або «Парк культури». Пересядьте на трамвай №3 або 5 і їдьте до зупинки «Вулиця Горбачевського». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежну сторону вулиці Академіка Андрія Сахарова, зверніть праворуч по вулиці Академіка Андрія Сахарова, прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 5 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Наш готель знаходиться на 6 поверсі.

Поряд із вокзалом знаходиться кінцева зупинка трамвайного сполучення. Сядьте на трамвай №1, їдьте до зупинки»Вулиця Сахарова». Вийшовши на зупинці, перейдіть на протилежну сторону вулиці Академіка Андрія Сахарова, зверніть праворуч, прямуйте до будинку за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 42 (близько 8-10 хвилин пішки). На першому поверсі (рецепції офісного центру) скористайтесь телефоном рецепції та зателефонуйте за внутрішнім номером на рецепцію готелю. Наш готель знаходиться на 6 поверсі.

CITY CENTER
Location icon

До центру міста можна дійти за 15-20 хвилин, водночас відкриваючи для себе цікаві історичні райони Львова – район під назвою Кастелівка, забудований чудовими віллами та замкоподібними спорудами відомим архітектором Юліаном Захарієвичем, історичні музеї на вулиці Коперніка – «Тюрма на Лонцького» та «Русалка Дністрова». Дорогою до центрального проспекту Свободи Ви матимете можливість оглянути та відвідати Оссолінеум, Львівський палац Мистецтв, палац магнатів Потоцьких (нині – відділ Львівської галереї мистецтв та діюча резиденція Президента України). Щоб потрапити до центру, Ви зможете скористатися громадським транспортом – трамваями № 3, 5 та маршрутками № 21, 45, 48, 114.

Місцерозташування економ-готелю «Екотель» буде цікавим для учасників різноманітних виставок, які відбуваються у спорткомплексі «Спартак», адже «Екотель» знаходиться на відстані всього 900 м або 12 хвилин пішки. Послуги економ-готелю «Екотель» повинні також зацікавити спортивні команди: його локалізація дозволяє швидко дістатися до парку культури ім. Богдана Хмельницького (стадіон «Юність», 900 м), спорткомплексу «Спартак» (900 м) та комплексу водних видів спорту «Аквапарк Пляж» (2500 м, 3 зупинки трамваєм № 3 або 5).